Gry kulki

Gry kulki to rodzaj gier logicznych i zręcznościowych polegający na prowadzeniu różnych operacji na pojawiających się na ekranie zespołach kulek. Na strzelaniu do uciekających ich ciągów – gry zuma, strzelaniu kolorowymi kulkami i budowaniu odpowiednich grup – gry bubble shooter. Przesuwaniu kulek w odpowiedniej kolejności, by uzyskać układ pozwalający na zdjęcie ich z planszy oraz innych wariacji.

To bardzo popularny gatunek gier internetowych, które cieszą się dużym wzięciem wśród tych graczy, którzy chcą w szybki sposób rozerwać się, a jednocześnie spędzić czas na czymś, co nie jest pozbawione sensu. Przy tego rodzaju grach bowiem konieczne jest wytężenie szarych komórek, czasem także refleks, które pozwolą na skuteczne osiągnięcie rezultatów i zdobycie punktów niezbędnych do przejścia do dalszego etapu. Bardzo ciekawa oprawa graficzna, bogata w kolory i efekty wizualne, często przyciąga do tego typu gier osoby, które mają duże wymagania względem estetyki gier, z których korzystają.

plansza do gry z kulkami

GRA KULKI

W końcu każdy ma prawo do lubienia ładnych rzeczy, czyż nie? Gry kulki są popularne głównie dlatego, że ich zasady są bardzo proste i można je poznać w ciągu kilku chwil, bez czytania jakichkolwiek wskazówek co do reguł gry. Można po prostu zasiąść do nich i w mig zrozumieć, jaki przyświeca nam cel podczas rozgrywki. To bardzo dobry sposób, na rozluźnienie, jak również na pobudzenie naszego umysłu, szczególnie gdy mamy do wykonania jakieś zadanie, a zaczyna nas powoli morzyć nie dający się w żaden sposób odegnać sen. Zapraszamy wszystkich do zabawy! Dajcie sie porwać kulkowemu szleństwu!