REKLAMA

Bouncing Balls

Opis gry:

Bouncing Balls to prosta, a zarazem bardzo wciągająca gra z kulkami składająca się z wielu poziomów. Celem gry jest zdobycie jak największej ilości punktów przyznawanych za usuwanie kolorowych kulek. Usuwanie kulek jest bardzo łatwym procesem, wystarczy połączyć ze sobą minimum trzy kulki tego samego koloru, aby te zniknęły.

W tym celu należy użyć specjalnej wyrzutni znajdującej się w dolnej części ekranu gry. Wystarczy przesunąć kursor na miejsce w którym ma się znaleźć kulka, a następnie kliknąć, żeby strzelić. Wystrzelona kulka przyklei się do pozostałych i jeśli stworzy odpowiednią grupę z kulkami tego samego koloru to zniknie. Wystrzelona kulka może odbijać się od ścian, dzięki temu może dotrzeć do trudno dostępnych kulek.

Kulki znajdujące się na planszy można również usuwać w nieco inny sposób. Zniszczenie grupy kulek do których podczepione są kulki innego koloru, powoduje ich oderwanie i opadnięcie poza planszę. Taki sposób usuwania kulek może być bardzo efektywny i pozwala na szybsze oczyszczenie całej planszy, a tym samym, ukończenie poziomu. Ta gra w kulki składa się z wielu poziomów. Każdy kolejny poziom to większa ilość kulek oraz kulki w nowym kolorze, to czyni grę jeszcze bardziej ekscytującą.

Gra Bouncing Balls zostaje przerwana w momencie w którym kolorowe kulki dotkną dolnej krawędzi planszy. To powoduje opadnięcie ogromnego ciężaru, który miażdży wyrzutnię oraz wszystkie pozostałe na planszy kulki.