REKLAMA

Bubble Shooter Classic

Opis gry:

Gra Bubble Shooter Classic to remake znanej wszystkim gry zręcznościowej. Oto gra, która mimo niezwykle prostych zasad potrafi być bardzo wciągająca. Zadaniem gracza jest zniszczenie wszystkich kolorowych baniek znajdujących się na planszy. Prawda, że proste! Wystarczy odpowiednio wycelować i strzelić kolorową bańką, w taki sposób, by połączyć bańki tego samego koloru. Grupa składająca się z przynajmniej trzech baniek tego samego koloru zostaje zniszczona.

Ważne, aby oddać jak najwięcej celnych strzałów, czyli takich które usuwają kolorowe bąbelki. Każdy niecelny strzał powoduje zniknięcie jednej z szarych kulek widocznych na dole ekranu. Po zniknięciu wszystkich szarych kulek, na ekranie gry pojawi się nowa porcja kolorowych baniek. A pozostałe bańki przesuwają się w dół. Kiedy kolorowe bańki dotkną dolnej krawędzi planszy, gra Bubble Shooter Classic jest przerywana.

W trakcie rozgrywki warto spoglądać na kolorowe bańki pojawiające się w prawym dolnym rogu. Są to bańki które, jako następne pojawią się na wyrzutni. Znając kolor kolejnej bańki można zastosować odpowiednią strategię i szybciej ukończyć grę.