REKLAMA

Bubble Hit

Opis gry:

Strzelanie do bąbelków to zabawa która chyba nigdy się nie znudzi. Bubble Hit jest prawdziwym hitem o bardzo prostych zasadach oraz płynnej i kolorowej grafice. Oto kolejna ciekawa pozycja z popularnej kategorii darmowych gier online.

Celem gry jest oczyszczenie całej planszy, czyli rozbicie wszystkich kolorowych baniek i uzyskanie przy tym jak największej ilości punktów. Rozbijanie baniek jest bardzo prostym procesem. Wystarczy odpowiednio wycelować, wymierzyć i wystrzelić kolorową bańkę tak, aby połączyła się z innymi bańkami tego samego koloru. Grupa składająca się z minimum trzech baniek tego samego koloru pęka i znika z planszy. Pękają również wszystkie inne bańki doczepione do takiej grupy. Im więcej bąbelków zostaje usuniętych za jednym strzałem tym więcej punktów trafia na koto gracza.

Gra zręcznościowa Bubble Hit podzielona jest na etapy. Każdy strzał w którym nie pęknie żadna bańka liczony jest jako faul. Licznik dopuszczalnych fauli widoczny jest w lewym dolnym rogu. Kiedy pula fauli się wyczerpie, w górnej części planszy pojawia się nowa linia losowo ułożonych baniek. Powoduje to, że pozostałe bąbelki osuwają się o jeden poziom niżej. W ten sposób zaczyna sie kolejny etap gry, a pula fauli się odnawia.

Zakończenie gry Bubble Hit następuje w momencie oczyszczenia planszy, czyli rozbicia wszystkich bąbelków lub w momencie w którym bąbelki dotrą do dolnej krawędzi planszy i zablokują możliwość kolejnego strzału.