REKLAMA

Bubble Game 3

Opis gry:

Bubble Game 3 to klasyczna gra zręcznościowa przy której można się wspaniale zrelaksować i oderwać od codziennych zajęć. Zadaniem gracza, jest wyczyszczenie całej planszy, czyli usunięcie wszystkich kolorowych bąbelków. Dodatkowym celem jest zdobycie jak największej ilości punktów. Rozbicie każdego bąbelka wynagradzane jest 10 punktami.

W grze Bubble Game 3, bąbelki można likwidować na dwa sposoby. Pierwszym sposobem jest dokładne wycelowanie i wystrzelenie kolorowej bańki. Połączenie ze sobą minimum trzech baniek tego samego koloru powoduje ich rozbicie. Bańki znajdujące się poniżej takiej grupy tracą punkt zaczepienia i również pękają. To drugi sposób usuwania baniek. Dzięki zastosowaniu przemyślanych ruchów oraz odpowiedniej strategi można w kilku ruchach pozbyć się wielu kolorowych pęcherzyków. Ciekawą strategią jest również usunięcie konkretnego koloru. Jeśli uda się usunąć z planszy wszystkie pęcherzyki danego koloru, to ten kolor już nie powróci.

Gra Bubble Game 3 podzielona jest na cykle. Cykl mierzony jest w niecelnych strzałach. Po kilku niecelnych strzałach na planszy pojawia się nowy rząd kolorowych baniek, który powoduje osuniecie się pozostałych baniek o jeden poziom w dół. Każdy stopień cyklu zobrazowany jest za pomocą szarych kulek widocznych obok wyrzutni. W lewym dolnym rogu znajduje się pole na którym można podejrzeć kolor następnej bańki jaka pojawi się na wyrzutni. Dzięki temu można zaplanować kolejny ruch. Dotarcie bąbelków do dolnej krawędzi planszy przerywa grę. Powodzenia!