REKLAMA

Marbles Garden

Opis gry:

Spróbuj ochronić swój piękny ogród przed złośliwymi golemami mieszkającymi pod ziemią. Nie pozwól, aby golemy pokonały całą ścieżkę. Przegrasz, jeśli golemowi uda się wepchnąć choć jedną kulkę do dołka znajdującego się na końcu ścieżki. Zniszcz wszystkie kulki, zanim dotrą do dołka. W tym celu strzelaj z wyrzutni i twórz łańcuchy składające się z minimum trzech kulek w tym samym kolorze. To sprawi, że kulki znikną.

Aby sprawniej likwidować kolorowe kulki, skorzystaj ze specjalnych pocisków i innych bonusów, które możesz ulepszać za gwiazdki zdobyte podczas gry. Za każdy ukończony poziom gry Marbles Garden, również otrzymasz gwiazdkę. Między poziomami możesz ulepszać swoje bonusy dodając do nich gwiazdki. Bonusy aktywuj podczas gry, likwidując kulki w odpowiednim kolorze. Aby zmienić kolor kulki, kliknij na wyrzutni.

Niewątpliwe zalety gry Marbles Garden to 60 niesamowitych poziomów, 14 niepowtarzalnych ulepszeń oraz żywa grafika i epicka muzyka. To wszystko sprawia, że gra jest wyjątkowa w swojej klasie i z pewnością przypadnie Ci do gustu.

Tagi: , ,