REKLAMA

Bubble Shooter Extreme

Opis gry:

Bubble Shooter Extreme to ciekawa i wciągająca gra dzięki której możesz miło spędzić czas wolny. Zasady gry są niezwykle proste i szybkie do opanowania. Spróbuj usunąć z planszy wszystkie kolorowe kulki, aby cieszyć się zwycięstwem. Używając specjalnej wyrzutni, umieść obok siebie trzy lub więcej kulki tego samego koloru, aby zniknęły. Przy okazji znikną również wszystkie kulki innego koloru, przyczepione do takiej grupy. Im więcej kulek usuniesz za jednym razem, tym więcej punktów zarobisz w grze Bubble Shooter Extreme.

W lewym dolnym rogu znajduje się licznik chybionych strzałów. Za każdym razem, gdy chybisz, czyli nie rozbijesz kulek na planszy, licznik zmniejszy się o jeden. Liczenie zaczyna się od 5x i schodzi w dół. Kiedy na liczniku zobaczysz 0x, na planszy pojawi się nowy rząd kulek, a licznik zacznie odliczać od 4x w dół i tak dalej.

Strzelaj celnie, aby nie marnować szans. Nie dopuść, aby kolorowe kulki zapełniły całą planszę, bo wtedy przegrasz pojedynek w kulki Extreme. Obok licznika znajdziesz okienko w którym, podejrzysz kolejną kulkę jaka pojawi się na wyrzutni. Dzięki temu ułatwieniu, odpowiednio szybko, zaplanujesz kolejny strzał. Powodzenia w grze!