REKLAMA

Bubble Shooter 3

Opis gry:

Wspinaj się po szczeblach niezwykłej kariery zaliczając kolejne poziomy gry Bubble Shooter 3. To przyjemna i wciągająca gra przy której wspaniale się rozerwiesz i zapomnisz o upływającym czasie. Zasady gry są bardzo proste. Wystarczy, że usuniesz wszystkie kulki znajdujące się na planszy, a wtedy przejdziesz do kolejnego i nieco trudniejszego poziomu gry. Na każdym kolejnym poziomie liczba kulek jest większa, a co cztery poziomy dochodzą kulki w nowym kolorze.

Aby likwidować kolorowe kulki strzelaj ze specjalnej kuszy i buduj grupy składające się z przynajmniej trzech kulek tego samego koloru. Taka grupa pęka i znika z planszy. Znikają również wszystkie inne kulki połączone z grupą. Kuszą kieruj za pomocą myszki. Kiedy wycelujesz, kliknij, aby strzelić. Postaraj się, aby każdy strzał był celny.

Kiedy strzelisz i nie zlikwidujesz w tym ruchu żadnych kulek, otrzymasz punkt karny. Kiedy uzbierasz pięć punktów karnych, na planszy pojawi się nowy rząd kulek, który skomplikuje grę. Nie pozwól, aby kolorowe kulki dotarły do dolnej krawędzi planszy, bo wtedy przegrasz. Sprawdź więc już teraz, jak daleko zajdziesz w grze Bubble Shooter 3!