REKLAMA

Bubble Game 3 Deluxe

Opis gry:

Beztroska gra w kulki, może być doskonałym sposobem na spędzenie każdej wolnej chwili. Wiedzą o tym miliony ludzi na całym świecie. Wielu z nich grało już w grę Bubble Game 3, ale niewielu wie, że niedawno powstała jej rozszerzona wersja. Bubble Game 3 Deluxe to najnowsza edycja kultowej gry w której umieszczono wiele ciekawych funkcji.

Cel gry nie uległ zmianie. Aby wygrać, należy usunąć wszystkie kulki znajdujące się na polu gry. Usuwanie kulek jest banalnie proste. Wystarczy połączyć wystrzeliwaną kulkę z minimum dwoma kulkami tego samego koloru, aby utworzyć grupę składającą się z przynajmniej trzech takich samych kulek. To spowoduje, że taka grupa pęknie i zniknie. Przy okazji, pękną wszystkie inne kulki podczepione do takiej grupy.

Gra kulki Bubble Game 3 Deluxe daje graczowi możliwość edytowania kilku parametrów. W specjalnym sklepie ukrytym pod przyciskiem „Shop” można zmieniać kolor tła lub wybrać ulubiony rodzaj kulek. Dostępne są kulki klasyczne, kulki z literami, z gwiazdami, z symbolami oraz kulki szklane. Niektóre opcje są zablokowane. Aby z nich skorzystać należy uzbierać odpowiednią ilość monet lub obejrzeć specjalną reklamę. Specjalne reklamy można również oglądać w rozwijanej zakładce „Daily Bonus”. Tam nagrody rosną wraz z każdym kolejnym dniem oglądania reklam.