REKLAMA

Bubble Shooter

Bubble Shooter to klasyczna gra zręcznościowa przy której można się wspaniale zrelaksować. Zadaniem gracza, jest zdobycie jak największej ilości punktów. Punkty przyznawane są za rozbijanie kolorowych kulek znajdujących się na planszy. Rozbicie każdej kulki nagradzane jest 10 punktami.

Kulki można likwidować na dwa sposoby. Pierwszym sposobem jest odpowiednie wycelowanie i wystrzelenie kolorowej kulki. Połączenie ze sobą minimum trzech kulek tego samego koloru powoduje ich rozbicie. Kulki znajdujące się poniżej takiej grupy tracą oparcie i również zostają rozbite. To drugi sposób usuwania kulek. Dzięki zastosowaniu przemyślanych ruchów oraz odpowiedniej strategi można w kilku ruchach pozbyć się wielu kolorowych kulek..

Gra Bubble Shooter podzielona jest na cykle. Cykl mierzony jest w niecelnych strzałach. Po kilku niecelnych strzałach na planszy pojawia się nowy rząd kolorowych kulek, który powoduje osuniecie się pozostałych kulek o jeden poziom w dół. Dotarcie kulek do dolnej krawędzi planszy przerywa grę. Każdy stopień cyklu zobrazowany jest za pomocą szarych kulek widocznych obok wyrzutni. W lewym dolnym rogu znajduje się pole na którym można podejrzeć kolor następnej kulki jaka pojawi się na wyrzutni. Powodzenia!

REKLAMA