REKLAMA

Bubble Hit

Strzelanie do pęcherzyków to zabawa która chyba nigdy nikomu się nie znudzi. Oto kolejna ciekawa pozycja z tej kategorii darmowych gier online. Bubble Hit jest prawdziwym hitem o bardzo prostych zasadach oraz płynnej i kolorowej grafice.

Celem gry jest oczyszczenie całej planszy, czyli rozbicie wszystkich kolorowych baniek i uzyskanie przy tym jak największej ilości punktów. Rozbijanie baniek jest bardzo prostym procesem. Wystarczy odpowiednio wycelować, wymierzyć i wystrzelić kolorową bańkę tak, aby połączyła się z innymi bańkami tego samego koloru. Grupa składająca się z minimum trzech baniek tego samego koloru pęka i znika z planszy. Pękają również wszystkie inne bańki doczepione od spodu do takiej grupy. Im więcej baniek zostaje usuniętych za jednym strzałem tym więcej punktów trafia na koto gracza.

Gra zręcznościowa Bubble Hit podzielona jest na etapy. Każdy strzał w którym nie pęknie żadna bańka liczony jest jako faul. Liczba fauli widoczna jest w lewym dolnym rogu. Po kilku faulach w górnej części planszy pojawia się nowa linia losowo ułożonych baniek. Powoduje to, że pozostałe pęcherzyki osuwają się o jeden poziom niżej.

Zakończenie gry Bubble Hit następuje w momencie oczyszczenia planszy, czyli rozbicia wszystkich pęcherzyków lub w momencie w którym pęcherzyki dotrą do dolnej krawędzi planszy i zablokują możliwość kolejnego strzału.

REKLAMA